• Неодамнешно
  • -15 %
LIVA Мода V Деколте, Жените Rompers Краток Шарени Jumpsuit Комбинезони 2018 Лето Длабоко V Вратот и Долг Ракав Жените Rompers

LIVA Мода V Деколте, Жените Rompers Краток Шарени Jumpsuit Комбинезони 2018 Лето Длабоко V Вратот и Долг Ракав Жените Rompers

DEN 571.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Лак
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
DANJEANER
Половината:
Империја
Број На Модел На:
AC7607
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Шарени
Деколте:
Мандарински Јака
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Содржината на основната ткаенина содржина:
91%
Објектот нема:
AC7607
Стил:
Англиски
Панталони тип:
Тип bootleg

Слични производи во категоријата