• Неодамнешно
  • -50 %
2018 Пролет Злато сомот Жените Фустан Модни Висока јака Солидна боја Pleated Фустан Плус големина Тенок Женски Дното Фустан IOQRCJV 152

2018 Пролет Злато сомот Жените Фустан Модни Висока јака Солидна боја Pleated Фустан Плус големина Тенок Женски Дното Фустан IOQRCJV

DEN 1377.00
DEN 2754.24

Количината на стоката
Това е достапна

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас, се надевам да воспостави долго бизнис со вас. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Тоа може да се следи. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Ве молиме контактирајте со нас од пред тргнување било негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.) може да биде подолго од вообичаеното време. Тоа може да се следи.Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Превозот Услови: Ние ги користиме на курирската служба DHL,или ЕМС Кина Пост Воздухопловната да брод.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Се враќа Терминот: Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект , ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. ПОВРАТНИ информации :
1. Кина Пост Воздухопловната трае околу 15-40 дена. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IOQRCJV
Број На Модел На:
Пролет злато сомот жените се облекуваат
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Деколте:
Turtleneck
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Сомот
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Pleated

Слични производи во категоријата