• Неодамнешно
  • -29 %
Лето Тенок Линија Флорални Цвет Печатени Жените Елегантен Фустан V Вратот Три Четврт Ракави Симпатична Плажа Vestido Партија Средината На Теле Фустан

Лето Тенок Линија Флорални Цвет Печатени Жените Елегантен Фустан V Вратот Три Четврт Ракави Симпатична Плажа Vestido Партија

DEN 1176.00
DEN 1655.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина Упатство
100% 实拍图片

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
WLS141
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Слатка
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите
Бренд Име:
YL

Слични производи во категоријата