• Неодамнешно
  • -26 %
Жените Секојдневен Се Облекуваат Секси Жените Водат Вечер Партија Чипка Тенок Bodycon Молив Фустани Vestidos

Жените Секојдневен Се Облекуваат Секси Жените Водат Вечер Партија Чипка Тенок Bodycon Молив Фустани Vestidos

DEN 247.00
DEN 333.12

Количината на стоката
Това е достапна


Specificaiton :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : 85%Полиестер+15%Spandex
Боја : Црна
Стил : Чипка Крпеница
Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
S (US4 велика БРИТАНИЈА 8 EU36) Должина : 81cm /31.8 Биста : 80см /31.4 Половината : 72cm /28.3
M(САД 6 велика БРИТАНИЈА 10 ЕУ 38 ) Должина : 82cm /32.2 Биста : 84cm /33 Половината : 76cm /29.9
L(НИ 8 велика БРИТАНИЈА 12 ЕУ 40) Должина : 83cm /32.6 Биста : 88cm /34.6 Половината : 80см/31.4
XL (НИ 10 велика БРИТАНИЈА 14 ЕУ 42) Должина : 84cm /33 Биста : 92cm /36.2 Половината : 84cm/34.6
XXLUS 12 велика БРИТАНИЈА 16 ЕУ 44) Должина : 85cm /33.4 Биста : 96cm /37.7 Половината : 88cm/34.6
Објектот вклучуваат : 1pcs Фустан

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
EFINNY
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Се облекуваат
Декорација:
Шупливи Надвор

Слични производи во категоријата