• Неодамнешно
  • -49 %
Нови Доаѓањето На Летото Жените Мода Кратко Sleeve V Деколте, Цветни Печатење На Макси Фустани Одмор На Плажа Долг Фустан Плус Големина Женски Vestido

Нови Доаѓањето На Летото Жените Мода Кратко Sleeve V Деколте, Цветни Печатење На Макси Фустани Одмор На Плажа Долг Фустан Плус

DEN 1420.00
DEN 2784.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нови Доаѓањето На Летото Жените Мода Кратко Sleeve V Деколте, Цветни Печатење На Макси Фустани Одмор На Плажа Долг Фустан Плус Големина Женски Vestido
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип M 84 122 / / / / L 88 123 / / / / XL 92 124 / / / / 2 XL 96 125 / / / / 3 XL 100 126 / / / / 4 XL 104 127 / / / / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Lanon,Полиестер,Синтетички Кожа
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
BVOCYRNG
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати

Слични производи во категоријата