• Неодамнешно
  • -5 %
НОВО! 2018 Девојки Еднорог Везени принцеза фустан , Роденден се облекуваат , Цвеќиња БЕБЕ се облекуваат , 7pcs/многу LJJ01

НОВО! 2018 Девојки Еднорог Везени принцеза фустан , Роденден се облекуваат , Цвеќиња БЕБЕ се облекуваат , 7pcs/многу LJJ01

DEN 6749.00
DEN 7104.00

Количината на стоката
Това е достапна


цел : 1 lot= 7 различни големини=1 боја
големина : 90-100-110-120-130-140-150 погодни за возраста : 2 - 10 години

Клучни карактеристики

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
LJJ01
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Памук
Стил:
Новина
Бренд Име:
Wechildhood
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични производи во категоријата