• Неодамнешно
Жените Кратки Фустани 2017 За Сирена Вечер Партија Облечи Шампањ Боја Со Лак Прилагодите Облека За Жени Голема Големина S-6XL

Жените Кратки Фустани 2017 За Сирена Вечер Партија Облечи Шампањ Боја Со Лак Прилагодите Облека За Жени Голема Големина S-6XL

DEN 1308.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
краток пром фустани
Материјал:
Полиестер,Lanon
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
POSSO
Силуета:
Pleated
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Poplin
Стил:
Краток

Слични производи во категоријата