• Неодамнешно
  • -44 %
Повик Летни Фустани Летото година нови пристигнување топла продажба ракави резервоарот се облекуваат секси тесни фитинг suspender плус големина жените се облекуваат

Повик Летни Фустани Летото година нови пристигнување топла продажба ракави резервоарот се облекуваат секси тесни фитинг

DEN 372.00
DEN 664.80

Количината на стоката
Това е достапна

Повик Летни Фустани Летото 2016 година нови пристигнување топла продажба ракави резервоарот се облекуваат секси тесни фитинг suspender плус големина жените се облекуваат

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
GZXISI
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
плетење Памук,Spandex,Памук
Број На Модел На:
823
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Сезоната:
плус големина фустани лето
чипка фустан:
плус големина фустан
Стил:
жените чипка фустан
Sleeve Стил:
Редовните летни облечи
боја:
sapphire,сива,темно сива,црвена,црна
Ткаенина Тип:
модерен женска фустани
жените bodycon фустан:
црн краток ракав фустан
црни фустани:
жените се облекуваат 2016 година

Слични производи во категоријата