• Неодамнешно
СПОДЕЛУВАЊЕ fuser филм со маст за xerox 7655 7665 7675 7755 7765 7775 DC240 242 DC250 252 260 5065 7550 7600 dcc6550 750i 650i

СПОДЕЛУВАЊЕ fuser филм со маст за xerox 7655 7665 7675 7755 7765 7775 DC240 242 DC250 252 260 5065 7550 7600 dcc6550 750i 650i

DEN 1132.80

Количината на стоката
Това е достапна


Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Клучни карактеристики

Тип:
Fuser Филм Ракави
Бренд Име:
споделување на печатач&копир
Број На Модел На:
за xerox DC 240 242 250 252 260 5065 7550 7600 dcc6550 750i 650i
Модел 1:
за xerox 240 242 250 252 260 5065 7550 7600 dcc6550 750i 650i
Модел 2:
за xerox 8100 7655 7665 7675 7755 7765 7775 700 700i
квалитет:
ЈАПОНИЈА долг живот
Производот:
донесе маснотии

Слични производи во категоријата