• Неодамнешно
  • -5 %
2 пара R-BAO RB6605 Фудбал Чорапи 70% Памук Фудбал Чорапи Отворено Мажите Спортски Чорапи Одговара на Големината 39-43

2 пара R-BAO RB6605 Фудбал Чорапи 70% Памук Фудбал Чорапи Отворено Мажите Спортски Чорапи Одговара на Големината 39-43

DEN 678.00
DEN 713.76

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд & Item : R-BAO/RB6605
Големина : одговара на 39-43
Сезона : пролет, лето, есен, зима
Материјал : 70% памук

Клучни карактеристики

Големина:
L 39 to 43
Спорт Тип:
Фудбал
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Чорапи
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата