• Неодамнешно
  • -9 %
Бесплатен превозот (14pcs/многу)Разни Дрвја Круг Кристално Стакло фрижидер магнет Цртан филм порака налепница Кујна дома Декорација

Бесплатен превозот (14pcs/многу)Разни Дрвја Круг Кристално Стакло фрижидер магнет Цртан филм порака налепница Кујна дома Декорација

DEN 651.00
DEN 715.20

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ве молиме оставете порака ако не ви треба поставите детали за Производот
Големина : кол. 30мм
Пакување : 14pcs/многу
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
Слики за референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Клучни карактеристики

боја:
Rondom форма
Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Број На Модел На:
3cm
Лист Големина:
S
Возраст:
> 3 години
Спецификација:
Multi-piece Package
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Цртан филм

Слични производи во категоријата