• Неодамнешно
Италија Карневалот на Венеција Туристички Патувања Сувенири 3D Маска Фрижидер Магнет ЗЕЛЕНА

Италија Карневалот на Венеција Туристички Патувања Сувенири 3D Маска Фрижидер Магнет ЗЕЛЕНА

DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ставка Опис
Тема : Италија
Материјал : Пластика (маска), Пердув, Со Магнет во задниот дел
Мерење : 9 x 5 cm
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Луди Неколку
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
Медиум
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
Шема:
Маска
Магнетни Налепница Стил:
Маска

Слични производи во категоријата