• Неодамнешно
  • -10 %
добра Работна Нови замена одбор Напојување Одбор TV4205-ZC02-01 KB-5150 46D8810 Компатибилен одбор

добра Работна Нови замена одбор Напојување Одбор TV4205-ZC02-01 KB-5150 46D8810 Компатибилен одбор

DEN 1210.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.
5>> ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.
Квалитет : 100% тестирани пред испорака . На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,.
Гаранција : 2 месеци гаранција. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Квалитет : користи (95% нови) и тестирани.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Добредојдовте !
Драги пријатели , Нашите опис на производот.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.

Клучни карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела

Слични производи во категоријата