• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА CAMVATE 1/4-20 Женски Навој Тема Адаптер за да го 3/8-16 Машки Навој Пост Машки Конец Адаптер C1243

2 ПАРЧИЊА CAMVATE 1/4-20 Женски Навој Тема Адаптер за да го 3/8-16 Машки Навој Пост Машки Конец Адаптер C1243

DEN 285.12

Количината на стоката
Това е достапна

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до петок од 9 : 00 часот и 6 : 00pm GMP+8.95
$85
$31. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Висина inc тема : 20mm (0. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15
$27.9
$99
wy-приклучок-крај
2 ПАРЧИЊА CAMVATE 1/4-20 Женски Навој Тема Адаптер за да го 3/8-16 Машки Навој Пост Машки Конец Адаптер
Тема : Темата Адаптер Машки 3/8"-16 да се Женски 1/4"-20 адаптер е изработен од месинг.79") Висина база само : 13mm (0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.63") Тежина : 23g
Пакет Се Вклучени :
2 x 1/4"-20 Женски 3/8"-16 Машки Навој Адаптер. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
CAMVATE
Број На Модел На:
Навој Адаптер
Тип:
1/4 завртка
Функција:
фото студио за полнење

Слични производи во категоријата