• Неодамнешно
  • -39 %
За Go Pro Додатоци 24 во 1 Велосипед Планината Додатоци Комбо Комплет за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ7000 SJ4000

За Go Pro Додатоци 24 во 1 Велосипед Планината Додатоци Комбо Комплет за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ7000 SJ4000

DEN 864.00
DEN 1416.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики
1. 100% висок квалитет и сосема нов
2. Прилагодливи еластичен појас за скијање, планински велосипедизам, мотокрос, гребло во спортот или кои било други активности на отворено каде што сакате повеќе ангажирање, пониски од-на-шлем поглед на акција и hands-free операција.
3. Завртки за фиксирање на Go Pro камери за да стандард tripod или вшмукување чаша
4. Криви лепило планината е совршен за прикачување на камерата за да криви површина како аикидо, шангај со падобран или скејтбординг шлем
5. Tripod Адаптер се користи со камера планината со завртка зглобовите.
6. Складирање Торба и им обезбеди на вашите уреди сите околу заштита (нечистотија, нула, шок, scuffing итн.)
7. Продолжување рака е attachable да шлем планината, погодно за снимање на видео
8. Handlebar Планината прстиња за да chainstays, мали тркалаат барови, топ-глави, сурфање на ветер и kitesurfing контрола барови, или дури и да го користите да се создаде рачни бум - секој пол кој е во големина опсег над
Комплет Додатоци
1. Врвка За Околу Рака
2. Складирање торба
3. Криви површината месеци * 2 парчиња + рамна површина месеци * 2 парчиња + лепило планината налепници * 4pcs
4. Шлем Рака
5. Продолжување на Раката со Брзо Ослободување Тока + криви површината и 3 M VHB Лепило Леплива
6. Handlebar Планината со завртка
7. Ранец Брзо Ослободување Клип
8. Долг навој + краток навој
9. Tripod адаптер
10. Рака на врвка за околу Рака за Wi Fi Далечинскиот
11. Брзо Ослободување Тока * 2 парчиња
Општи Материјал, ABS, Метал, Најлон Компатибилност за Go Pro HERO5 Сесија , Go Pro HERO4 Сесија , Go Pro ХЕРОЈ 5, Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, Xiaoyi, SJ4000

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
PKT19
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Zomei

Слични производи во категоријата