• Неодамнешно
  • -34 %
64 Џебови Те Сакам Фото Албум на Носителот Бонбони Боја Албум за 3 Инчен Мини Instax & Име Картичка 7s 8 25 50

64 Џебови Те Сакам Фото Албум на Носителот Бонбони Боја Албум за 3 Инчен Мини Instax & Име Картичка 7s 8 25 50

DEN 253.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Тоа се Вклопува (100 x 68)mm(L x W) Фотографии
Тоа Држи 64 Фотографии
Димензии : (112 x 148 x 20)mm(L x W)

Клучни карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Розева, Сина
Маска Материјал:
ПВЦ
Тип:
Interleaf Тип
Употреба:
Општи Фото Албум
Бренд Име:
Deahun
Фото Складирање Количина:
Задолжителен:
Совршен Обврзувачки
Број На Модел На:
HJ229
Големина:
3 Inch Photos
Стил:
мини фото албум

Слични производи во категоријата