• Неодамнешно
  • -45 %
Врвен квалитет на вистинска кожа мажите чевли удобни крокодил чевли мажите станови фустан чевли бизнис oxfords

Врвен квалитет на вистинска кожа мажите чевли удобни крокодил чевли мажите станови фустан чевли бизнис oxfords

DEN 2298.00
DEN 4178.40

Количината на стоката
Това е достапна


1.Нашите НАС големината не е стандард НАС големина .Големина на чевли е CN големина. 2.Ве молиме запомнете дека изборот на големината според вашите нозе должина . 3.Нога Должина не е Insole Должина !(Нога Должина Ако купите нашите производи,ќе бидете во можност да се добие среќа подарок; и ако имате дополнителни прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт .

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
8979
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
MVVT
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата