• Неодамнешно
  • -15 %
Античкиот Натопи Пишување Мастило Поставите Канцелариски Подарок Quill Пен

Античкиот Натопи Пишување Мастило Поставите Канцелариски Подарок Quill Пен

DEN 237.00
DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна


Античкиот Шарени Пердув Quill Пенкало Со Подарок Кутија
10 Боја може да биде избран од страна на тебе
Повеќе детали
Известување
Се должи на превозот политика не е ни овозможи да брод на било течност,
па мастило шише е празна, кога ќе ја добијат.
Однапред ви благодариме за вашата разбере!
Совети за руски клиенти : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,средно име и презиме при донесувањето на плаќање. 2)ве Молиме да го пополните вашиот ccorrect адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.,Улица,Град,Регион и Држава. 3)Ако вашата земја треба P. O. ПОЛЕ НЕМА.,ве молиме, напишете тоа јасно кога цел.

Клучни карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Nib Тип:
Стандарден Тип
Бренд Име:
BNB
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Пишување Точка:
0.5 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ЗЈЗ-053

Слични производи во категоријата