• Неодамнешно
  • -37 %
Yooyour Печатени СЛУЧАЈ ЗА bq Aquaris М5 5 Кожа Случај Покрие домување школка E5 HD HDF E5 4G М5

Yooyour Печатени СЛУЧАЈ ЗА bq Aquaris М5 5 Кожа Случај Покрие домување школка E5 HD HDF E5 4G М5

DEN 90.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
bq Aquaris M5, bq Aquaris E5 4G, bq Aquaris E5 FHD, bq Aquaris E5 HD, bq Aquaris E5s, bq Aquaris 5
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Животно,Мат,Егзотични,Ткаеше,Симпатична
Компатибилен Бренд:
BQ

Слични производи во категоријата