• Неодамнешно
  • -14 %
(3 Стилови) Флип Паричникот Стил Луксуз За Алкател Идол 4 Случај СТП Кожа Заштита Protectiv за Alcate Идол 4 со Држачот

(3 Стилови) Флип Паричникот Стил Луксуз За Алкател Идол 4 Случај СТП Кожа Заштита Protectiv за Alcate Идол 4 со Држачот

DEN 110.00
DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

(3 Стилови) Флип Паричникот Стил Луксуз За Алкател Идол 4 Случај СТП Кожа Заштита Protectiv за Alcate Идол 4 со Држачот
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Клучни карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Дланка
Големина:
For Alcatel Idol 4
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Стојат Паричникот Флип
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Транспарентен,Метален
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Алкател Идол 4
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Алкател Идол 4
Компатибилен 3:
Стп Кожа Случај за Алкател Идол 4
Компатибилен 4:
Флип Случај за Алкател Идол 4
Компатибилен 5:
Стојат Случај Покритие за Алкател Идол 4
Компатибилен 6:
Случај за Алкател Идол 4
Компатибилен 7:
Маска за Алкател Идол 4
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Слични производи во категоријата