• Неодамнешно
  • -12 %
Заштита на капакот на батеријата За Леново K3note K50T K50-T5 K50-T3S случај СТП кожа случај прекривачот со приказ на прозорецот за К3 забелешка школка

Заштита на капакот на батеријата За Леново K3note K50T K50-T5 K50-T3S случај СТП кожа случај прекривачот со приказ на прозорецот

DEN 387.00
DEN 440.16

Количината на стоката
Това е достапна

Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Добредојдовте на нашиот истрага. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство.
Повратни информации :
1. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending.Удобен : Прецизно отсекување на испис направат лесен пристап до сите порти и функции лесно, без отстранување на случај.Внатрешна Обвивка Усвојува Увезени Заштита на Животната средина TPU Суровини Пакет Содржина : 1 x Phone Случај ; 1x Телефон екран Заштитен Мека Филм Atten : Не треба ( НЕ ) спиење функција, Принципот на интелигентни спиење Над 2 Парчиња Е Подобро , Можете Да Добиете Попуст Од 5% на Нашето сопствено производство, нивната продажба. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Ние ќе ви одговори што наскоро. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. АКО сте задоволни со производи по тестирање.Книга-стил : Стилски и се чувствуваат природата и мека за вашиот Телефон / Висок Степен на СТП кожа, силни и издржливи.
Заштита на капакот на батеријата За Леново K3note K50 T K50-T5 K50-T3 S случај СТП кожа случај прекривачот со приказ на прозорецот за К3 забелешка школка Опис на Производот>>> 1.
За да се обезбеди квалитетот на производите, да ви даде на најдобрите интереси
Ние поддршка од најголемиот дел на пратки.

Клучни карактеристики

Материјал:
PU
Пакет:
Случај & Screen Protector
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
За Леново K3note K50T K50-T5 K50-T3S
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Леново K3note K50T K50-T5 K50-T3S
Sytle:
стп кожа случај
Број На Модел На:
За Леново K3note K50T K50-T5 K50-T3S
За:
За Леново K3note K50 Т K50T5 K50T3S
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За Леново К 3 забелешка K50T K50-T5 K50-T3S
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Големина:
For Lenovo K3 note K50T K50-T5 K50-T3S
боја:
Црна, бела bule........

Слични производи во категоријата