• Неодамнешно
  • -9 %
Оригиналот! Prestigio Muze J3 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенок Флип Кожа Заштитна Маска за Prestigio Muze J3

Оригиналот! Prestigio Muze J3 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенок Флип Кожа Заштитна Маска за Prestigio Muze J3

DEN 187.00
DEN 205.92

Количината на стоката
Това е достапна


Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-60days.

Клучни карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Оригиналниот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Prestigio Muze J3
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај за Prestigio Muze J3
Тип:
Случај

Слични производи во категоријата