• Неодамнешно
  • -12 %
Smart Приказ на Прозорецот за случај За ASUS Zenfone2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB Случај Покрие флип СТП Кожа Школка за Zenfone 2 случаи задниот поклопец

Smart Приказ на Прозорецот за случај За ASUS Zenfone2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB Случај Покрие флип СТП Кожа Школка за Zenfone 2

DEN 387.00
DEN 440.16

Количината на стоката
Това е достапна

ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации.
За да се обезбеди квалитетот на производите, да ви даде на најдобрите интереси
Ние поддршка од најголемиот дел на пратки. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Добредојдовте на нашиот истрага.
Напомена : 1.Крои Процес : Потпирачот /Нечистотија-отпорни / Шок-Доказ/ Отпорно на Гребење 6.Внатрешна Обвивка Усвојува Увезени Заштита на Животната средина TPU Суровини Пакет Содржина : 1 x Phone Случај ; 1x Телефон екран Заштитен Мека Филм Atten : Не треба ( НЕ ) спиење функција, Принципот на интелигентни спиење Над 2 Парчиња Е Подобро , Можете Да Добиете Попуст Од 5% на Нашето сопствено производство, нивната продажба.

Клучни карактеристики

Материјал:
PU
Пакет:
Случај & Screen Protector
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
За ASUS Zenfone2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За ASUS Zenfone2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB
Sytle:
стп кожа случај
Број На Модел На:
За ASUS Zenfone 2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB
За:
За ASUS Zenfone2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 ADB
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За ASUS Зен fone 2 ZE 550ML ZE 551ML Z 00ADB
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Големина:
For ASUS Zen fone2 ZE550ML ZE551ML Z00ADB
боја:
црна, бела bule.......

Слични производи во категоријата