• Неодамнешно
  • -15 %
За BQ BQS-5515 Широк 5515 5.5 Случај Луксузни Паричникот СТП Кожа Стојат Телефон Случај За BQ BQS 5515 Широк Случај прекривачот BQ 5515 Широк

За BQ BQS-5515 Широк 5515 5.5 Случај Луксузни Паричникот СТП Кожа Стојат Телефон Случај За BQ BQS 5515 Широк Случај прекривачот

DEN 130.00
DEN 153.12

Количината на стоката
Това е достапна


За BQ BQS-5515 Широк 5515 5.5" Случај Луксузни Паричникот СТП Кожа Стојат Телефон Случај За BQ BQS 5515 Широк Случај прекривачот BQ 5515 Широк
[ Материјал ] : Оригинални отпорни стп кожа школка [ Функција ] : Анти-несреќа Нечистотија-отпорни и Долго трае [ Type ] : Целосно агол,напред,назад заштитник и изберете една нашите калено стакло [ Функција ] : 1. 100% Сосема Нов 2. Нов моден дизајн на сјајна шема 3. Висок квалитет и прифатлива цена 4. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли&пристаништа, без да се отстрани случајот 5. Заштитете го вашиот телефон од отпечатоци од прсти, Гребнатини, Шокови, Dusts, Судири и Абразија 6. Лесно да се Соберат и да се Отстранат За BQ BQS-5515 Широк 5515 Големина : 5.5 Инчен
Пакет"

Клучни карактеристики

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Сјајни,Jewelled,Обична,Метален
Големина:
Phone Case For BQ BQS-5515 Wide 5515
Карактеристики:
Поддршка Стојат Носител на функција
Компатибилен Бренд:
BQ
QC:
100% проверка пред испорака
боја:
Пинк Golded Се Зголеми Сребро Виолетово-Сина
статус:
во парк
Стил:
Луксузни модни флип стил
Функција:
Стојат функција Паричникот торба
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Карактеристика 2:
Полно Тело, Заштита Случај Заштитен Капак На Телефонот
Материјал:
Врвен квалитет на СТП кожа
Производот Категорија:
Прекривачот Случај
Тип:
За BQ BQS-5515 Широк 5515 Случај

Слични производи во категоријата