• Неодамнешно
  • -35 %
QIALINO Луксузни Бизнис Стил Вистинска Кожа прекривачот за Huawei Колега 10 рачно изработени Спие Разбуди Паметен Телефон Случај за Mate10 про

QIALINO Луксузни Бизнис Стил Вистинска Кожа прекривачот за Huawei Колега 10 рачно изработени Спие Разбуди Паметен Телефон Случај

DEN 1029.00
DEN 1583.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
за mate10, за mate10 про
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
бизнис
Големина:
for 5.9/6.0 inches
Компатибилен Бренд:
Huawei
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Спие Разбуди Функција
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
QIALINO

Слични производи во категоријата