• Неодамнешно
  • -14 %
(3 Стилови) Топла Продажба Луксузни Висок Квалитет Паричникот Флип Стп Кожа Случај Покритие За Nokia Lumia 930 Случај За Nokia 930 Карта Носителот

(3 Стилови) Топла Продажба Луксузни Висок Квалитет Паричникот Флип Стп Кожа Случај Покритие За Nokia Lumia 930 Случај За Nokia

DEN 110.00
DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

(3 Стилови) Топла Продажба Луксузни Висок Квалитет Паричникот Флип Стп Кожа Случај Покритие За Nokia Lumia 930 Случај За Nokia 930 Карта Носителот
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Клучни карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
For Nokia Lumia 930
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Jewelled
Карактеристики:
Паричникот Флип Стојат
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Nokia Lumia 930
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Nokia Lumia 930
Компатибилен 3:
Стп Кожа Случај за Nokia Lumia 930
Компатибилен 4:
Флип Случај за Nokia Lumia 930
Компатибилен 5:
Стојат Случај Покритие за Nokia Lumia 930
Компатибилен 6:
Случај За Nokia Lumia 930
Компатибилен 7:
Маска за Nokia Lumia 930
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Слични производи во категоријата