• Неодамнешно
  • -15 %
YeLun Луксузни Ретро Еднорог СТП Кожен Паричник прекривачот За Asus ZC451TG ZS571KL ZB552KL ZD551KL ZE553KL ZC521TL ZE520KL Случај

YeLun Луксузни Ретро Еднорог СТП Кожен Паричник прекривачот За Asus ZC451TG ZS571KL ZB552KL ZD551KL ZE553KL ZC521TL ZE520KL Случај

DEN 612.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : објектот е на Повеќе атрибут,cann не покаже сите модели слика,
ве молиме не се грижат сликата не се вклопи во вашиот телефон модели ,
ве молиме изберете вашиот телефон модели и љубов дизајн, ние ќе испрати право случај да сте!
Pls контакт 1 пред да остави негативни повратни информации, ние може да го реши секој проблем
Состојба :
100% сосема нов
Тип : Флип Случај
Карактеристики : Флип кожа маска
Функција 1 : Полно Тело Случај
Карактеристика 2 : 2 Карта Сопствениците и 1 Парични Слот
Карактеристики 3 : Сите-коло заштита
Карактеристики 4 : Анти-капка анти-нула
Функција : Застане функција Паричникот торба
Дизајн : Обична,Гроздобер,Мат,Бизнис,Ткаеше,Спорт ,3 D еднорог
Функција : Нечистотија-отпорен на
* Стилски со Магнетни Затворање
* Материјал : Високо квалитетен СТП кожа
* Една Карта Сопствениците за својата погодност.
* Удобно и лесно да се чисти.
* Го заштитува вашиот телефон од заеднички удари, палец отпечатоци, прашина и гребнатини.
Пакетот Вклучува : 1 buc случај без мало пакет(Не Вклучувајќи Телефон).

Клучни карактеристики

Материјал:
За Asus ZC451TG, За Asus ZS571KL, За Asus ZB552KL, За Asus ZD551KL, За Asus ZE553KL, За Asus ZC521TL, За Asus ZE520KL, За Asus ZE500KL, За Asus ZB501KL, За Asus ZB452KG, За Asus ZB551KL, За Asus ZB500KL, За Asus ZC553KL
Бренд Име:
yelun
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Еднорог
Големина:
For Asus ZC451TG ZS571KL ZB552KL ZD551KL ZE553KL ZC521TL ZE520KL
Карактеристики:
Гроздобер Паричникот Случај со Картичка Џеб
Карактеристики 1:
флип паричникот Случај
Пакет:
OPP вреќа
Состојба:
100% нови
Карактеристики 2:
Паричникот СТП Кожа Маска
Функција:
Стојат функција Паричникот торба
Карактеристики 3:
Ретро Метал Еднорог

Слични производи во категоријата