• Неодамнешно
  • -10 %
LINGWUZHE Магнет Тока СТП Кожа Телефон Торба Случај Заштитна Маска за Vivax Паметни да Летаат 3 5

LINGWUZHE Магнет Тока СТП Кожа Телефон Торба Случај Заштитна Маска за Vivax Паметни да Летаат 3 5

DEN 216.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Украсени
Големина:
5''
Бренд Име:
LINGWUZHE
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Паричникот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Smart Летаат 3

Слични производи во категоријата