• Неодамнешно
  • -5 %
FSSOBOTLUN,За Highscreen Thunder/ Highscreen Bay / Highscreen Херкулес Телефон Случај Кожа Случај Покрие Клип Појас Футроли Торба

FSSOBOTLUN,За Highscreen Thunder/ Highscreen Bay / Highscreen Херкулес Телефон Случај Кожа Случај Покрие Клип Појас Футроли Торба

DEN 501.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


FSSOBOTLUN,За Highscreen Thunder/ Highscreen Bay / Highscreen Херкулес Телефон Случај Кожа Случај Покрие Клип Појас Футроли Торба
1. 100% Нови и совршено се вклопуваат
2. Smart desigh направите вашиот телефон на личноста.
3. Добар материјал ќе покаже вашиот статус, и да се направи имате confortable чувство на допир .
4. Анти-прашина /анти-влијание/Шок-апсорпција. 5. Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Руски Пријатели,ве Молиме Оставете Ни Име и презиме И Поштенски Код Поради руската Пост Политика,ви Благодариме!

Клучни карактеристики

Материјал:
Гром, За Highscreen Залив, Херкулес
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Карактеристики:
Клипот Појас Holster
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за highscreen

Слични производи во категоријата