• Неодамнешно
  • -10 %
Nilkin Shockproof Armour Случај За Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8 NILLKIN Бранител 2 Солиден Shield Задниот Поклопец Торба Тешка Capa

Nilkin Shockproof Armour Случај За Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8 NILLKIN Бранител 2 Солиден Shield Задниот Поклопец

DEN 475.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бранител 2 Armour Случај за Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус / Note 8
со Nillkin
Пакетот вклучува : 1 x Phone Случај Производот да Покаже :

Клучни карактеристики

Материјал:
за Samsung S9 Плус, за Samsung S9, за Samsung S8 Плус, за Samsung S8, за Samsung Note 8
дизајн:
Бизнис,Мат
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Големина:
for Samsung Galaxy S9 / S9 Plus Case Cover
Карактеристики:
Nillkin Случај Покритие за Samsung Галакси S9 / S9 Плус
Бренд Име:
NILLKIN
Модел:
Nilkin Случај Покритие за Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8
Nillkin Стакло Екран за Sony XA1 Ултра:
за Samsung Галакси S9 / S9 Плус Случај Маска
Модел 2:
Nilkin за Samsung Галакси S9 / S9 Плус Ултра Capa
Модел 3:
за Samsung Галакси S9 / S9 Плус Ултра Funda
Модел 4:
за Samsung Галакси S9 / S9 Плус coque
Модел 5:
за Samsung Галакси S9 / S9 Плус Ултра Силикон Мека TPU Случај Маска
функција 1:
за Samsung Галакси 9 S8 Плус Забелешка 8 Поклопец Школка
Карактеристика 2:
за Samsung Галакси S9 / S9 Плус Транспарентен Случај
функција 3:
Nilkin Телефон Покритие за Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8
карактеристика 4:
за Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8 Заштитни Случај Маска

Слични производи во категоријата