• Неодамнешно
  • -35 %
INSTANTARTS Лето Мажите Влечки Секојдневен Гума Плажа Вода Флип Апостолки за Машки 2018 Нов Дизајн на Печатење Шарени Рамен Flipflops Човек

INSTANTARTS Лето Мажите Влечки Секојдневен Гума Плажа Вода Флип Апостолки за Машки 2018 Нов Дизајн на Печатење Шарени Рамен Flipflops

DEN 530.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна

04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.5-1 cm; 04-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
За Нас 01 - Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 02-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.
Ве молиме Имајте во предвид : 01-Pls се обрне повеќе внимание на оваа информација дека нашата фабрика користат двојна големина , како што се : ви цел САД големина 7 ,9,11,ние ќе го испрати во САД големина 8,10,12.Ние ќе се реши во разумен начин.ви благодариме; 03-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AB
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Применливи место:
надвор
Шаблон Тип:
Печати
Горниот Материјал:
Синтетички
Објектот:
Мажите лето флип апостолки
Тип:
Мажите гума флип-апостолки
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
шарени дизајни за печатење флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
feature1:
не се лизга машки влечки
feature2:
лето flipflops hombre

Слични производи во категоријата