• Неодамнешно
  • -35 %
INSTANTARTS Лето Мода за Мажи Флип Апостолки Животински Печати Плажа Сандала за Мажи Рамен Влечки Не се лизга Flipflop Чевли Човек Pantufa

INSTANTARTS Лето Мода за Мажи Флип Апостолки Животински Печати Плажа Сандала за Мажи Рамен Влечки Не се лизга Flipflop Чевли

DEN 530.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.ви благодариме; 03-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0. 02-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, .
Ве молиме Имајте во предвид : 01-Pls се обрне повеќе внимание на оваа информација дека нашата фабрика користат двојна големина , како што се : ви цел САД големина 7 ,9,11,ние ќе го испрати во САД големина 8,10,12. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас.5-1 cm; 04-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
За Нас 01 - Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AB
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Применливи место:
надвор
Шаблон Тип:
Печати
Горниот Материјал:
Синтетички
Објектот:
Мажите лето флип апостолки
Тип:
Мажите гума флип-апостолки
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
животински печати дизајни флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
feature1:
не се лизга машки влечки
feature2:
лето flipflops hombre

Слични производи во категоријата