• Неодамнешно
Жените Сандали Бохемски Кифла Падина Со Сандали Жените Влечки zapatos mujer Летни Чевли Жена Лето Секси Флип Апостолки

Жените Сандали Бохемски Кифла Падина Со Сандали Жените Влечки zapatos mujer Летни Чевли Жена Лето Секси Флип Апостолки

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна


Малку боја црна и зелена ум шут

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
9
Сезоната:
Лето
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки

Слични производи во категоријата