• Неодамнешно
Godox 4 Боја Гел Пакет АД-S11 + Саќе Мрежа и АД-S2 Стандард Рефлектор за AD200 AS180 AD360 AD360II

Godox 4 Боја Гел Пакет АД-S11 + Саќе Мрежа и АД-S2 Стандард Рефлектор за AD200 AS180 AD360 AD360II

DEN 1391.52

Количината на стоката
Това е достапна

Godox 4 Боја Гел Пакет АД-S11 + Саќе Мрежа и АД-S2 Стандард Рефлектор за AD200 AS180 AD360 AD360 II Спецификација :
Боја Филтер Модел : АД-S11 Четири бои (Зелена, Жолта, Црвена, Сина) во пакет да се во боја на светлината за позадина Лесно и брзо во прилог на стандардните рефлектор со користење на црна задржувајќи прстен Димензии : 12cm Тежина : 20g
Стандард Саќе Покритие Модел : АД-S12 Дизајнирани да работат со стандард рефлектор Граници светлината се шири и обезбедува поостри сенки Материјал : Алуминиум Големина : само 11,6 cm Тежина : 20g
Godox АД-S2 Стандард Рефлектор со Мека Diffuser
Пакет Вклучувајќи : 4 x Боја Филтер (Црвена, Сина, Зелена, Жолта) 1 x Мрежа за Стандард Рефлектор 1 x Стандард Рефлектор Блиц не се вклучува

Клучни карактеристики

Интерфејс:
за AD200
Модел:
АД-S11 + АД-S2
Бренд Име:
FotoPal
Материјал:
Метал
Компатибилен Бренд:
CANON

Слични производи во категоријата