• Неодамнешно
  • -20 %
FEECOLOR Стомак Танц Здолниште Градација Фустан шпански перформанси Фаза Костим за жените vestido flamenco Самба 360degree s-4xl

FEECOLOR Стомак Танц Здолниште Градација Фустан шпански перформанси Фаза Костим за жените vestido flamenco Самба 360degree s-4xl

DEN 1113.00
DEN 1391.52

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[37465]
[xlmodel]-[custom]-[41493] шпански flamenco здолниште облека шпански танц костим за жени
Здолниште е големина како што е подолу :
Половината : еластичен појас одговара на повеќето танчерка
материјал : Полиестер
вклучени : само здолниште, не инклузивно на Врвот
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[37501]

Клучни карактеристики

Танц Тип:
Flamenco
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Spandex

Слични производи во категоријата