• Неодамнешно
  • -48 %
Goture 200pcs/многу Риболов Вртливата Со Блокирам Snap Fishhooks Море Рок Барел Swivels Риба Кука и Опрема за Риболов

Goture 200pcs/многу Риболов Вртливата Со Блокирам Snap Fishhooks Море Рок Барел Swivels Риба Кука и Опрема за Риболов

DEN 331.00
DEN 636.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција :
Предмет : барел вртливата со блокирам snap
Количина : за 200pcs
Answer : ___________________________ Note :
>> Количината на секоја кеса можат да бидат различни, не помалку од 190 парчиња, понекогаш се повеќе од 200 парчиња.
>> Имаме боја сребрена и црна, и ќе го испрати на акции еден случајно.
Се надеваме на вашето разбирање, ви благодариме!

Клучни карактеристики

боја:
SIZE8 32-МИЛИМЕТРИ 7KG, SIZE6 39MM 10KG, SIZE4 46MM 12KG, SIZE12 25ММ 6KG
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Материјал:
Челик Легура
Бренд Име:
Goture
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
барел вртливата со блокирам snap
Тип:
риболов вртливата
Големина:
8, 6, 4, 12
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No
SKU:
E10070

Слични производи во категоријата