• Неодамнешно
  • -10 %
Мотоцикл Нов Филтер за Воздух Доза Почиста Мрежа За ЈАМАХА XJ6 XJ 6 2009-2014 09 10 11 12 13 14

Мотоцикл Нов Филтер за Воздух Доза Почиста Мрежа За ЈАМАХА XJ6 XJ 6 2009-2014 09 10 11 12 13 14

DEN 648.00
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


ОЕМ дизајн.

Клучни карактеристики

Име На Модел:
X01151429
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични производи во категоријата