• Неодамнешно
  • -10 %
Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа Одговара За KAWASAKI Z1000 Z 1000 2010-2011 2010 2011 10 11

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа Одговара За KAWASAKI Z1000 Z 1000 2010-2011 2010 2011 10 11

DEN 562.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
ОЕМ дизајн.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.

Клучни карактеристики

Име На Модел:
X01121501
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични производи во категоријата