• Неодамнешно
  • -35 %
Нови 3 Во 1 Мини Аквариум Внатрешниот Филтер Пумпата Потопна Филтер За Воздух Пумпата За Циркулација На Вода За Риби Резервоарот Желка Резервоарот

Нови 3 Во 1 Мини Аквариум Внатрешниот Филтер Пумпата Потопна Филтер За Воздух Пумпата За Циркулација На Вода За Риби Резервоарот

DEN 656.00
DEN 1008.96

Количината на стоката
Това е достапна

Не отворајте спор, без било каква комуникација. Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41583]
[xlmodel]-[custom]-[41370]
За Плаќање
1. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
Функција :
1, Тивко работи и лесно да се инсталира. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).
4, нивото на Водата мора да биде повисока од онаа на мотор, да се избегне оштетување на моторот работи во празен од. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија.
Враќање или Надоместок
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
2, за циркулација на Вода пумпи и вода филтрација систем како целина
3, Филтер, а зголемување на содржина на кислород во водата. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот.
[xlmodel]-[custom]-[41371]
Спецификација :
Материјал : ABS Пластика
Текст AC : 220-240 V , 50 HZ
Моќност : 4 W, 6 W
Проток Max : 400 L/Ч, 500 L/H
Големина : за 13x3.
Повратни информации
1.
Оваа пумпа не треба да работат на температури над 35 C или подолу замрзнување, бидејќи тоа ќе предизвика оштетување на пумпа. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .

Клучни карактеристики

Големина:
US plug, EU plug, AU plug, UK plug
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
4W
Бренд Име:
MEANGOOD
Фреквенција:
50Hz
моќност:
4W, 6W
F. MAX:
400L/Ч, 500L/H
Должина на кабел:
за 1.0 m
Type1:
3 Во 1 Аквариум Мини Внатрешниот Филтер
Type2:
Воздушна пумпа,на Филтерот, за Циркулација на Вода
Број На Модел На:
SKU456

Слични производи во категоријата