• Неодамнешно
  • -28 %
10/20pcs 56mm Аквариум Био Топка Филтер Биолошки Риба Резервоарот Аквариум Филтер Додатоци за Употреба Со Влажни/DryCanister Медиуми Црна

10/20pcs 56mm Аквариум Био Топка Филтер Биолошки Риба Резервоарот Аквариум Филтер Додатоци за Употреба Со Влажни/DryCanister

DEN 371.00
DEN 515.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојде!
Карактеристики :
Одлично за риба тенкови, да се промовира размена на гас и зголемување на растворен кислород во крвта.
Одлично за тропска риба фарми, кои езерца, отпадна вода системи, итн.
За користење со влажни/сува филтри (тука не е вклучена), да се подобри биолошка филтрација.
Помагање во критична гас-размена процес кој е потребен за успешна биолошка филтрација.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : Пластични Животната Средина
Количина : 10/20pcs(изборен)
Кол : 56mm
Објектот тежина : 35g/pc
Пакет Големина :
Пакет Тежина : 360g (10pcs); 7200g(50pcs)
Пакет Листата :
20/50 * 56mm Био Топки

Клучни карактеристики

боја:
20PCS, 10PCS
Големина:
56mm
Бренд Име:
YUGE
моќност:
1W
Тип:
Риба
Напон:
--
Материјал:
животната средина пластика
Количина:
10/20pcs
Кол:
56mm

Слични производи во категоријата