• Неодамнешно
  • -5 %
1 парче SUNSUN HBL-801 6w аквариум plug-in филтер исклучете го филтерот кофа висат на филтер мулти-фаза филтер прилагодливи проток

1 парче SUNSUN HBL-801 6w аквариум plug-in филтер исклучете го филтерот кофа висат на филтер мулти-фаза филтер прилагодливи проток

DEN 1409.00
DEN 1482.72

Количината на стоката
Това е достапна


1 парче SUNSUN HBL-801 6w аквариум plug-in филтер исклучете го филтерот кофа висат на филтер мулти-фаза филтер прилагодливи проток
Име на производ :
аквариум plug-in филтер
Опис :
Plug-in филтер, повеќе биохемиски филтрација, намалување на риба резервоарот бистра вода, прилагодливи проток, лесно да се
работат, ултра тивок, високо заштеда на енергија
Answer : ___________________________ Note :
1. Дупка во филтер пумпата на телото мора да биде усогласена со дупка во филтер случај маска
2. Филтерот мора да се полни со вода за да работат правилно
3. Погоден за ултра-ниско ниво на водата во употреба
Без филтер материјал

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Големина:
HBL-801
Тип:
Риба
Бренд Име:
hongyi
моќност:
6W
Напон:
*

Слични производи во категоријата