• Неодамнешно
  • -50 %
голем 60x50cm топла розова слон кадифен играчки мека фрли перница Божиќ подарок b0178

голем 60x50cm топла розова слон кадифен играчки мека фрли перница Божиќ подарок b0178

DEN 1416.00
DEN 2832.00

Количината на стоката
Това е достапна


објектот е за 60cm играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други играчки со себе од мојата продавница .
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, веднаш штом ќе ја добијат својата цел. ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
t746
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
слон
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични производи во категоријата