• Неодамнешно
  • -7 %
Симпатична Black Swan Кукла Кадифен Играчки Симулација на Животните детски Роденден Подароци Декорација Ретки

Симпатична Black Swan Кукла Кадифен Играчки Симулација на Животните детски Роденден Подароци Декорација Ретки

DEN 1267.00
DEN 1362.24

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична Black Swan Кукла Кадифен Играчки Симулација На Животните Играчка Chidren Подароци Ретки
Стоки Потекло : Guangdong Кина
Производ Материјал : ПП памук + КК кадифен материјал
Производ Додатоци : таг : none / стандард за перење : да
големина на : глава да нога 24cm/градите да газ 23cm
Мерки на претпазливост
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
S-18-02
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Материјал:
Кадифен
Животни:
Swan
Карактеристики:
Мека, Образовни

Слични производи во категоријата