• Неодамнешно
  • -48 %
нов стил за 20cm цртан филм џунглата леопард кадифен играчки мека кукла бебе играчка роденденски подарок w2601

нов стил за 20cm цртан филм џунглата леопард кадифен играчки мека кукла бебе играчка роденденски подарок w2601

DEN 324.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


објектот е за 20cm кадифен играчки , едно парче
1 cm =0.3937 инчен
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
t55
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Животни:
Леопард
Форма:
Животните

Слични производи во категоријата