• Неодамнешно
  • -48 %
голем 65cm цртан филм пинк жирафа кадифен играчки мека кукла фрли перница за Денот на Вљубените подароци w2678

голем 65cm цртан филм пинк жирафа кадифен играчки мека кукла фрли перница за Денот на Вљубените подароци w2678

DEN 1996.00
DEN 3839.52

Количината на стоката
Това е достапна


објектот е за 65cm кадифен играчки , едно парче
1 cm =0.3937 инчен
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
t55
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Жирафа
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични производи во категоријата