• Неодамнешно
  • -18 %
Fancytrader Поп Мека Животни Bunny Свиња Перница Полнети Играчки Голема Симпатична Зајакот Кукла Децата Подароци 90cm

Fancytrader Поп Мека Животни Bunny Свиња Перница Полнети Играчки Голема Симпатична Зајакот Кукла Децата Подароци 90cm

DEN 2676.00
DEN 3264.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ali Express ќе контактирајте со двете страни и посредува врз основа на доставените докази. ( дневник на aliexpress. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа.
Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Осигурување е задолжително.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел.0 (SSL) или повисока. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
Безбедно плаќање со Veri Sign енкрипција
Ali Express Зачувам користи индустрија-водечки Veri Sign шифрирање за да ви донесе најсигурен трансакции онлајн :
На Вашиот Компјутер
Секогаш кога ќе регистрирајте се или пријавете се за нашиот сајт, ние се потврди дека вашиот Интернет прелистувач е трчање Secure Sockets Layer 3. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ви благодариме за вашето разбирање. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Во моментов, ние поддржува следниве водечки превозот компании : DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, Fed Ex, SF Express, Кина Пост и Хонгконг Пост. Можете исто така да се поднесе за Наплата Барање тука .
Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди испорака
Кога ќе се направи плаќања со Зачувам, парите се депонирани и кои се чуваат безбедно.

Клучни карактеристики

Висина:
90cm 35inch
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Број На Модел На:
FT16843
Бренд Име:
FancyStyle
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Форма:
аниме bunny
Животни:
кадифен зајакот
Тема:
Животни
Тип:
Bunny
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
PP Памук
Надворешен Материјал:
Мека Кадифен Зајаче Кукла Свиња
Употреба:
Подарок Играчка Зајакот Перница Кукла
Тип:
Играчки за деца и возрасни
Големина:
90cm 35inch
боја:
како Слика
Фестивал:
Роденден/Божиќ/ Нова Година
Состојба:
Бренд Нови

Слични производи во категоријата