• Неодамнешно
  • -47 %
висок квалитет на стоки големи 120cm мечка кадифен играчки ,мека hugging перница.роденденски подарок 2632

висок квалитет на стоки големи 120cm мечка кадифен играчки ,мека hugging перница.роденденски подарок 2632

DEN 3180.00
DEN 6000.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.
опис :
објектот е 120cm играчка , едно парче .
ако ви се допаѓа други големини или други бои, или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Зајакот
Број На Модел На:
T53
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Слични производи во категоријата