• Неодамнешно
  • -47 %
голем 80см цртан филм октопод кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок b0967

голем 80см цртан филм октопод кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок b0967

DEN 2264.00
DEN 4272.00

Количината на стоката
Това е достапна


објектот е за 80см играчка , едно парче
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
Животни:
Октопод

Слични производи во категоријата