• Неодамнешно
Цртан филм симпатична Hayao Miyazaki Totoro кукла со Ќебе кадифен играчки детска играчки за роденденски подарок

Цртан филм симпатична Hayao Miyazaki Totoro кукла со Ќебе кадифен играчки детска играчки за роденденски подарок

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Големина кукла 38*38cm,ќебе 100*170cm Материјал : Краток Кадифен Фил : 100% високо квалитетни PP памук
Забелешка : Прирачник за мерење им овозможува на 3-5cm грешка

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
POPIGIST
Форма:
Гениј
Пол:
Унисекс
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
totoro кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Животни:
Totoro

Слични производи во категоријата