• Неодамнешно
  • -47 %
cosplay проп девет опашки црвена лисица тешко модел големи 28x16cm,полиетиленски&furs скок-up фокс занаетите партија декорација подарок s0450

cosplay проп девет опашки црвена лисица тешко модел големи 28x16cm,полиетиленски&furs скок-up фокс занаетите партија декорација

DEN 2544.00
DEN 4799.52

Количината на стоката
Това е достапна

објектот е за 28cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве :
големина прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 1-2 см се измери разликата. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Материјал:
Polyacryl
Животни:
Foxes
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Тип:
animal модел
Форма:
Животните
Пополнување:
Пластични

Слични производи во категоријата